SILVER OCH METALL / Silver & nysilver / Aftonväska 6172618

nr 617 2618

Aftonväska

Förgyllt silver, 1920-tal,

Utrop:

1.000 kr

Såld:

800 kr

måndag 21 december 2009
kl 19:36:55

21/12 18:46:42 1      Vinnande bud